Wykonawcy 2014

Ghetto Priest feat. Positive Thursdays in DUB
Jeden z najbardziej efektownych wokalistów na brytyjskiej scenie reggae, wieloletni współpracownik mistrza dubu Adriana Sheroowoda oraz Asian Dub Foundation - Ghetto Priest wystąpi na festiwalu Reggae Nad Wartą w Gorzowie Wlkp. Znany ze swoich energetycznych występów wokalista będzie gwiazdą drugiego dnia festiwalu i zaprezentuje m.in. materiał ze swojego nadchodzącego albumu. Na scenie towarzyszyć mu będzie wrocławska ekipa Positive Thursdays in DUB.

Czytaj więcej: Ghetto Priest feat. Positive Thursdays in DUB

Bethel

Zespół Bethel powstał we Wrocławiu w grudniu 2006 roku, założony przez Grzegorza Wlaźlaka.
Początkowo pod nazwą Sacrum skupiał trzy osoby, które połączyła miłość do muzyki i chęć wspólnego tworzenia.
Kolejne próby i koncerty przynosiły zmiany w składzie, który w rekordowym okresie tworzyło 11 młodych osób.
W tym czasie ewoluowała też twórczość Bethel, cały czas jednak czerpiąc z muzyki reggae i rozmaitych jej podgatunków.

Czytaj więcej: Bethel

Jamal (reagge-dancehall) powstał w Radomiu z best mobile porn
hentai porn pics
celebrity porn
celebrity sex tapes
celebrity porn
celebrity sex tapes
naked celebrities
cartoon porn
Hardcore Porn
bareback gay porn
naked celebrities
celebrity porn
inicjatywy Tomasza Mioduszewskiego i Łukasza Borowieckiego.Korzenie zespołu sięgają 1999 roku.Tomasz Mioduszewski związany był z radomską formacją Le Illjah. Zespół tworzył w stylistyce reagge/punk/ska. Grupa zagrała kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce, zdobyła główną nagrodę na festiwalu reggae w Ostródzie, ma za sobą koncerty w Czechach. W 2004 roku Mioduszewski i Borowiecki wznowili projekt Jamal.

Czytaj więcej: Jamal

KALIBER 44

Na takie koncerty chodzi się na wspomnienie głębokich wzruszeń, w hołdzie dla tego który w podróży, z szacunku dla ustanowionego kanonu i niedościgłych dokonań i w końcu w oczekiwaniu na nową twórczość. KALIBER 44 jak żaden inny skład spełnia te pobudki.

Czytaj więcej: KALIBER 44

JAFIA NAMUEL

Grupa powstała w Pile, w 1994 roku a jej pierwszy ważny koncert odbył się na reaktywowanym w tym samym roku przez Krystynę Prońko festiwalu Rock-Reggae nad Wartą. W 1996 roku ukazała się debiutancka płyta zespołu zatytułowana „Roots & Culture". Płyta okazała się sporym sukcesem. Krytycy podziwiali rasowe, jamajskie brzmienie zespołu oraz unikalny, „czarny" głos lidera zespołu - Dawida Portasza. W zespole zakochał się m.in. Jurek Owsiak, który utwór „Pozytywne Myślenie" uczynił hymnem WOŚP. Po tym albumie zespół dawał ponad 100 koncertów rocznie w Polsce ale również często koncertował w zachodniej Europie: w Holandii, Niemczech, Francji i Belgii.

Czytaj więcej: JAFIA NAMUEL

Słoma i D'Roots Brothers, gościnnie Jacek Kleyff

Z wielką atencją powitamy: Jerzego „Słomę" Słonimskiego i Jacka Kleyffa.

''Słoma" jest legendarnym wytwórcą bębnów i muzykiem, od ponad trzydziestu lat współtworzącym alternatywną scenę. Współpracował m. in. z Osjanem, Brygadą Kryzys, Izraelem, Orkiestrą Razem, Antoniną Krzysztoń, Orkiestrą Na Zdrowie.

Czytaj więcej: Słoma i D'Roots Brothers, gościnnie Jacek Kleyff

The Synki o sobie:
- skład dziesięciorga osobowości z kosmosu, muzyczna energia ze skatelity. Rozkręcamy każdą imprezę, kłócimy ze sobą często i ostro ale również szanujemy się i kochamy bardzo mocno. Dobra energia krąży w nas i nigdy nie przestanie. Nie jesteśmy doskonali lecz w 100% prawdziwi. Jeździmy skabrioletem po muzycznych rewirach bez trzymanki i na pełnym gazie. Ska/Reggae/Rocksteady - to są nasze nurty, w których pływamy jak rude kaczki po kałużach... Przybywajcie na nasze koncerty i skaczcie ludziska.

Czytaj więcej: The Synki

ROOTS ROCKETS to formacja, która powstała jesienią 2010 roku w Andrychowie, założona została z inicjatywy wokalisty Beniamina Sobańca, początkowo pod nazwą Tybet.

Przez burzliwe pierwsze dwa lata działalności skład zespołu zmieniał się wielokrotnie co dostrzegalne było niemalże z koncertu na koncert. Dopiero w kwietniu 2012 roku skład się ustabilizował i kończył prace nad debiutancką płytą. Płytą, której nagranie zespół wygrał jesienią 2011 roku na drugim nowosądeckim Festiwalu Treffowisko poświęconemu pamięci Mateusza Wawrzyniaka. Wygrana otworzyła przed zespołem możliwość nagrania profesjonalnej płyty w "Pozytywnym Studio". P

Czytaj więcej: Roots Rockets