marcus gadMARCUS GAD

Marcus Gad urodził się w wielokulturowej Nowej Kaledonii. Z tamtych ziem wykiełkowała jego muzyka wypełniona silnym przekazem krzewiącym bezwarunkową miłość, pokorę i humanizm. Marcus Gad od kilku lat podróżuje po świecie, przez wszystkie kontynenty od Afryki, przez Europę po Nową Kaledonię - od dżungli do wielkomiejskich aglomeracji. Napotkani tam ludzie, reprezentanci różnych kultur i ras są inspiracją i źródłem uniwersalnego przekazu muzyki Marcusa.

Po kilku latach podróży, w 2015 roku Marcus Gad powrócił na swoją wyspę by wydać swoją pierwszą EP "Soul Talk" w lutym 2015. Jego muzyka wyrasta z korzeni roots reggae i world music. Koncerty Marcusa to uczta dla wszystkich tych, którzy tęsknią za prawdziwym korzennym roots reggae spod znaku Burning Speara, Midnite, Twinkle Brothers.

 

Od czasu wydania swojej pierwszej EP Marcus stał się prawdziwym fenomenem w Nowej Kaledonii. Pojawiając się w wielu programach telewizyjnych, stał się jednym z symbolem jedności między populacjami w tej wieloetnicznej ziemi. Jego ciepły , ale mocny głos razem ze wspomagającymi go chórkami nie pozostawia nikogo obojętnym, bez względu na to czy jesteś miłośnikiem reggae czy nie. Na scenie Marcus Gad i jego zespół czaruje, porusza ciała i umysły.

Serwis może wykorzystywać pliki cookies, które umożliwiają korzystanie z jego zasobów. Więcej w Polityce prywatności.
Więcej informacji Akceptuję Nie zgadzam się