TaLLib urodził się w 1986 roku w Lublinie. Muzykę wyniósł z rodzinnego domu. W 2003 roku TaLLib poznał Devoted Mc – artystę z Martyniki (Karaiby). Od tamtego czasu zaczął wdrażać się w muzykę Reggae i w jamajską kulturę. Razem z „Devoted & Rudd Sound” lubelski wokalista zagrał ponad 30 koncertów.
TaLLib – występując jako solista towarzyszy mu jego młodszy brat Sztoss – Tallib zagrał ponad 100 koncertów w całej Polsce. Twórczość lubelskiego artysty docenili już internauci – utwory zamieszczone w serwisie YouTube zanotowały ponad 3,0 miliona wyświetleń.

W kwietniu 2011 roku wydał swój debiutancki album "Prosto z Serca".

Sztoss urodził się w 1991 roku w Lublinie. Muzykę wyniósł z rodzinnego domu. Realizator, twórca tekstów, nawijacz. W 2009 roku rozpoczął prace nad swoim projektem muzycznym.
Od czerwca 2010 roku wspomaga swojego brata TaLLiba w charakterze hypeman'a
na koncertach.

Jego pierwszą produkcją jest Ep'ka pt. "Rozgrzewka", której realizacją zajął się on sam, z pomocą TaLLiba, Dj'a RazDwa oraz Zdolnego (Fanatycy Flow). Sztoss-Rozgrzewka Ep "Rozgrzewka" to pierwszy projekt Sztossa. Dynamiczny, taneczny, opierający się głównie na jamajskich riddimach dancehall.

Serwis może wykorzystywać pliki cookies, które umożliwiają korzystanie z jego zasobów. Więcej w Polityce prywatności.