wykonawcy

Formacja zrodzona w wyniku połączenia sił zespołów Tribe Of Izrael oraz ARES. Artyści umiejętnie łączą reggae z world music. Lider grupy - Ares Chadzinikolau - w swoich tekstach odwołuje się do filozofii rasta oraz spuścizny narodu greckiego, co w połączeniu z piękną muzyką daje świetny rezultat. Mają na swoim koncie jeden album długogrający - Great Return - wydany w 2007 roku. Obecnie pracują nad nowym krążkiem. Występowali między innymi przed Misty In Roots, Mad Professorem i African Head Charge.
Jest to młody zespół z Pomorza, w skład którego wchodzi dziesięciu utalentowanych muzyków. Fakt, że Etny nie da się zaszufladkować pod jeden gatunek muzyczny, czyni tę grupę jeszcze ciekawszą. Mają w swoim dorobku trzy płyty oraz kilkaset koncertów w całej Polsce i poza nią. Wybuchowa mieszanka korzennego reggae, ska, dancehallu, rocka, world music i wielu innych gatunków z pewnością sprawi, że gorzowska publiczność będzie bawiła się ile sił.
Choć istnieją zaledwie trzy i pół roku, to zdobyli wielką popularność nie tylko na rodzimym Dolnym Śląsku, lecz także w całym kraju. Zawdzięczają to niezwykle oryginalnej muzyce, tworzonej przez czołówkę polskich artystów reggae. Frontmanem zespołu jest Grizzlee (East West Rockers), który swoją charyzmą nadaje Manadze jeszcze większego kolorytu. Projekt wydał dotychczas tylko jedną płytę pt. Czaj Czaj, która odniosła duży sukces na polskim rynku fonograficznym. Na gorzowskim festiwalu z pewnością doprowadzą publiczność do imprezowego szaleństwa.
Jedna z najpopularniejszych grup reggae w Polsce. Aktualnie w skład duetu wokalno-producenckiego wchodzą znani wszystkim Tomek „Miód” Mioduszewski oraz Frenchman. Jamal zyskał ogromną popularność dzięki takim hitom jak Policeman, Kiedyś Będzie Nas Więcej czy Tubaka, pochodzącym z debiutanckiej płyty Rewolucje. Na koncertach występują wspólnie z muzykami grającymi w zespołach takich jak Tumbao Riddim Band czy Bakshish. Obecnie Jamal pracuje nad nową płytą, która ukaże się jeszcze w tym roku.
Jest to kolejny zespół pochodzący z północy Polski, który wystąpi na Reggae Nad Wartą. Grupa powstała w 2000 roku, lecz wciąż szuka nowych inspiracji, aby dodać swojej twórczości jeszcze więcej świeżości i oryginalności. Eksperymentują mieszając reggae z angielską alternatywą i innymi nowoczesnymi brzmieniami. Na koncertach prezentują szerokie spektrum dźwięków z różnych stron świata, co zapewnia im niepowtarzalność i wielką energię. W Gorzowie zaprezentują się w pięcioosobowym składzie, któremu przewodniczyć będzie kobiecy wokal.
Serwis może wykorzystywać pliki cookies, które umożliwiają korzystanie z jego zasobów. Więcej w Polityce prywatności.